DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      AKCJA ŚW. MIKOŁAJ
  
ZAPRASZAM DO AKCJI ŚW. MIKOŁAJ DLA ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SERDECZNE PODZIĘKOWANIE
 
 
DLA WSZYSTKICH KTÓRZY WŁĄCZĄ SIĘ
W AKCJĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ
 
DLA WYCHOWANKÓW DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W ŚCINAWCE DOLNEJ 
 
 
 
  PACZKA Z CIESZYNA - za piękne kolorowe piankowe puzzle. Będą świetną pomocą do terapii.
Dziękujemy.
 
Za używaną odzież, gry i zabawki, pluszaki płyty z bajkami dla Pani Beaty z Nowej Rudy.
Dziękujemy.
 
Za używane zabawki oraz plastyczne pomoce jak również słodycze dla Pani Ani z mężem z Tłumaczowa.
Dziękujemy.
 
Za paczkę z pomocami dydaktyczno plastycznymi oraz nowe ubranka dla Pani Beatki z Malinnika i jej koleżanki.
Dziękujemy.
 
Za paczkę z ubrankami używanymi oraz za buciki dla Pani Moniki z Niemiec.
Dziękujemy. 

II Mikołajkowy Bieg z Nowej Rudy dla wychowanków. 30 WYJĄTKOWYCH MIKOŁAJÓW przyniosło paczki dla chłopców, ubranka piżamki, koce, zabawki, słodycze i wiele pomocy dydaktyczno terapeutycznych za każdy gest dobra.
Dziękujemy.
 
Za zbierane maskotki przez przedszkolaków z Tłumaczowa, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie nauczycieli i rodziców.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Za ubranka używane dla mamy z dziewczynkami bliźniaczkami ze Ścinawki Średniej. Ubranka były w większości dla dziewczynek przekazaliśmy dla Andzeliki i jej mamy.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Kartki od Dzieci ,,SMS Ostróda" - dla Wychowanków naszego Domu. Pięknie wykonane kartki przez dzieci dla dzieci. Chłopcy wieczorem spali z tymi kartkami dziękujemy za sprawienie miłej niespodzianki. 
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołaj od Ludzi Dobrego Serca z Wrocławia Dziękujemy Pani Ani i Pani Klaudii za organizację tego wyjątkowego Mikołaja. każdy z wychowanków otrzymał wyjątkową paczkę o której marzył. Marzenia się spełniają.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajki z Wrocławia ze Wspólnot Benedictus, dla każdego wychowanka był przygotowany słodki upominek, nie zabrakło maskotek, pościeli oraz ubranek używanych, i wielu pomocy plastyczno technicznych do terapii.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Młodzieży ze Ścinawki Średniej. Uczniowie  przywieźli upominkowe czekoladki oraz zebrane ubranka dla wychowanków.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny przedszkolaczków z Radkowa.  Dziękujemy za każdy gest dobra upominki i prześliczne aniołki własnoręcznie robione również za różne książeczki, układanki, puzzle i pomoce plastyczno techniczne.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Pani Ewy i Pana Jana-Piotra. Dla każdego wychowanka w prezencie piękna pościel, oj będzie nam się smacznie spało w te święta.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Upominki z Polski od cioci Jagody dla Matuszka pościel, ubranka i wiele pomocy plastyczno technicznych.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Upominki z Polski od wujka Pawła, Sebastiana cioci Agnieszki i Kacperka dla Tobiasza. hulajnoga oraz upominki słodkie oraz różne drobne gadżety.
Dziękujemy.

http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowy prezent dla Tobiasza. Tobiasz Dziękuje Cioci Małgosi za słodkości.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif Mikołajkowy prezent dla Damiana. Damian Dziękuje Cioci Małgosi z Warszawy za słodycze, kurtkę, pościel, koc, piękną poduszkę przytulankę.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowy prezent dla Piotra. Piotr Dziękuje Cioci i Wujkowi za piękny świąteczny koc, maskotkę, i słodki upominek.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Pani Agnieszki z córką. zostały przekazane książki do czytania i  kolorowanki, wiele układanek i puzzli, maskotki i różne zabawki.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Państwa Fryder Pani Paulina i Pan Dawid z małym Jasiem. Najmłodsza trójka wychowanków dostała piękne nowe piżamki, bieliznę, klocki układanki i kolorowanki.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Dla Pani Jolanty za komplet autorskich śpiewników, piosenki dla dzieci na różne okazje  Dziękujemy za piękne książeczki, płyty z muzyką za dar serca i pozdrawiamy.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gifDziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w Akcję Świętego Mikołaja 2018. Tym wypisanym tu i anonimowym niech Boże Dziecię Wam wszystkim błogosławi. Szczęśliwego Nowego Roku 2019.
 
 

 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję