DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

1 MAJ 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      AKCJA ŚW. MIKOŁAJ
  
ZAPRASZAM DO AKCJI ŚW. MIKOŁAJ DLA ...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SERDECZNE PODZIĘKOWANIE
 
 
DLA WSZYSTKICH KTÓRZY WŁĄCZĄ SIĘ
W AKCJĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ
 
DLA WYCHOWANKÓW DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
W ŚCINAWCE DOLNEJ 
 
 
 
  PACZKA Z CIESZYNA - za piękne kolorowe piankowe puzzle. Będą świetną pomocą do terapii.
Dziękujemy.
 
Za używaną odzież, gry i zabawki, pluszaki płyty z bajkami dla Pani Beaty z Nowej Rudy.
Dziękujemy.
 
Za używane zabawki oraz plastyczne pomoce jak również słodycze dla Pani Ani z mężem z Tłumaczowa.
Dziękujemy.
 
Za paczkę z pomocami dydaktyczno plastycznymi oraz nowe ubranka dla Pani Beatki z Malinnika i jej koleżanki.
Dziękujemy.
 
Za paczkę z ubrankami używanymi oraz za buciki dla Pani Moniki z Niemiec.
Dziękujemy. 

II Mikołajkowy Bieg z Nowej Rudy dla wychowanków. 30 WYJĄTKOWYCH MIKOŁAJÓW przyniosło paczki dla chłopców, ubranka piżamki, koce, zabawki, słodycze i wiele pomocy dydaktyczno terapeutycznych za każdy gest dobra.
Dziękujemy.
 
Za zbierane maskotki przez przedszkolaków z Tłumaczowa, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie nauczycieli i rodziców.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Za ubranka używane dla mamy z dziewczynkami bliźniaczkami ze Ścinawki Średniej. Ubranka były w większości dla dziewczynek przekazaliśmy dla Andzeliki i jej mamy.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Kartki od Dzieci ,,SMS Ostróda" - dla Wychowanków naszego Domu. Pięknie wykonane kartki przez dzieci dla dzieci. Chłopcy wieczorem spali z tymi kartkami dziękujemy za sprawienie miłej niespodzianki. 
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołaj od Ludzi Dobrego Serca z Wrocławia Dziękujemy Pani Ani i Pani Klaudii za organizację tego wyjątkowego Mikołaja. każdy z wychowanków otrzymał wyjątkową paczkę o której marzył. Marzenia się spełniają.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajki z Wrocławia ze Wspólnot Benedictus, dla każdego wychowanka był przygotowany słodki upominek, nie zabrakło maskotek, pościeli oraz ubranek używanych, i wielu pomocy plastyczno technicznych do terapii.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Młodzieży ze Ścinawki Średniej. Uczniowie  przywieźli upominkowe czekoladki oraz zebrane ubranka dla wychowanków.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny przedszkolaczków z Radkowa.  Dziękujemy za każdy gest dobra upominki i prześliczne aniołki własnoręcznie robione również za różne książeczki, układanki, puzzle i pomoce plastyczno techniczne.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Pani Ewy i Pana Jana-Piotra. Dla każdego wychowanka w prezencie piękna pościel, oj będzie nam się smacznie spało w te święta.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Upominki z Polski od cioci Jagody dla Matuszka pościel, ubranka i wiele pomocy plastyczno technicznych.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Upominki z Polski od wujka Pawła, Sebastiana cioci Agnieszki i Kacperka dla Tobiasza. hulajnoga oraz upominki słodkie oraz różne drobne gadżety.
Dziękujemy.

http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowy prezent dla Tobiasza. Tobiasz Dziękuje Cioci Małgosi za słodkości.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif Mikołajkowy prezent dla Damiana. Damian Dziękuje Cioci Małgosi z Warszawy za słodycze, kurtkę, pościel, koc, piękną poduszkę przytulankę.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowy prezent dla Piotra. Piotr Dziękuje Cioci i Wujkowi za piękny świąteczny koc, maskotkę, i słodki upominek.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Pani Agnieszki z córką. zostały przekazane książki do czytania i  kolorowanki, wiele układanek i puzzli, maskotki i różne zabawki.
Dziękujemy.
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Mikołajkowe odwiedziny Państwa Fryder Pani Paulina i Pan Dawid z małym Jasiem. Najmłodsza trójka wychowanków dostała piękne nowe piżamki, bieliznę, klocki układanki i kolorowanki.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gif  Dla Pani Jolanty za komplet autorskich śpiewników, piosenki dla dzieci na różne okazje  Dziękujemy za piękne książeczki, płyty z muzyką za dar serca i pozdrawiamy.
Dziękujemy.
 
http://www.dps-dladzieci-scinawkadolna.pl/images/104.gifDziękujemy wszystkim, którzy się włączyli w Akcję Świętego Mikołaja 2018. Tym wypisanym tu i anonimowym niech Boże Dziecię Wam wszystkim błogosławi. Szczęśliwego Nowego Roku 2019.
 
 

 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję