DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2017      AKCJA MIKOŁAJ
5 LISTOPADA do 5 GRUDNIA 2017r.
 
ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
DLA UCZNIÓW I ETAPU EDUKACYJNEGO
 
Każdy z nas, może zostać Świętym Mikołajem. Moi najmłodsi wychowankowie, uczniowie I etapu edukacyjnego już myślą o Świętym Mikołaju. W tym celu pomogłam im stworzyć ich wizytówki. Może Ciebie zainteresuje ta akcja i odpowiesz na nią. Liczy się każdy mały gest. Dziękuj. Wszystkie otrzymane rzeczy przez chłopców, będą oni wykorzystywać podczas zabawy i w czasie zajęć edukacyjno terapeutycznych. Jeśli chcesz się dopytać zadzwoń 516183471.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DZIĘKUJEMY 
 
3 GRUDZIEŃ2017r.
 
Mikołajki z Nowej Rudy
 
Dziś w naszym Domu dla najmłodszych wychowanków, największa radość tego dnia odwiedziła nas grupa biegowych Mikołajków. Najmłodsza z grupy, to mała dziewczynka Oliwka z tatą, która wniosła ze sobą wiele ciepła i miłości.
Dziś Serdecznie Dziękuję Każdej i Każdemu z Was, którzy dotarliście do naszego domu do naszych chłopców i którzy tego dnia z nami byliście duchowo, bo nie mogliście inaczej. Głównym Organizatorom tego Biegu Mikołajkowego, Panu Grzesiowi, Panu Jackowi i Panu Robertowi. Niech Wam Wszystkim wyjątkowym Mikołajkom Bóg Błogosławi.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
WYJĄTKOWE SPOTKANIE Z WYJĄTKOWĄ GRUPĄ
 
 
RADOŚĆ, RADOŚĆ I JESZCE RZ RADOŚĆ
 
 
DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCE
 

 
Więc w skrócie od organizatorów Biegu Mikołajkowego.
 
Było nas 25 osób z trzyletnią Oliwką na czele. Ludzie z grup biegowych UKS Ludwikowice, Nowa Ruda Biega, Kłodzko Przytwierdza Bieganie oraz niezrzeszeni ludzie z Nowej Rudy i okolic. Była też Polanica. Do prezentów włączyły się również dziewczyny z noworudzkiego Dance Fitness od Sylwii Zając. Trasę mieliśmy malowniczą, prowadzona bocznymi drogami po lesie. Biegliśmy zwartą wesołą grupą. Dystans to 8 km w jedną stronę. Pogoda wymarzona. Lekki mrozik, słońce w odcinkach leśnych i polnych śnieg..Wasze przyjęcie baaardzo ciepłe, chłopcy, którzy nas dekorowali fantastyczni. Masa ciepłych wspomnień!!!
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
5 GRUDZIEŃ2017r.
 
Dary Mikołajkowe ze szkoły z Wrocławia
 
Dziś Odwiedził nas Pan Tomasz K. z jednej ze szkół Wrocławskich z podarunkami zebranymi od uczniów Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej, ul. Reja 3. Maskotki, układanki, książeczki, klocki, rożne podarunki słodkie znowu ucieszyły naszych najmłodszych. Dziękujemy za zaangażowanie i dar serca i przesyłamy Wam serdeczne pozdrowienia.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
5 GRUDZIEŃ2017r.
 
Dary Mikołajkowe Grupy Szkolnej w Słupcu
 
Dziś odwiedziła nas grupa uczniów z Panią Magdalena i ks. Marcinem, ze szkoły nr 7 w Słupcu. Grupa – Szkolny Klub Wolontariacki, którą prowadzi pani Magdalena to niesamowita dorastająca młodzież chłopcy i dziewczęta o wielkim i wrażliwym sercu. On to razem ze swoimi opiekunami p. Madzią i ks. Marcinem zorganizowali bardzo miłe popołudnie dla naszych najmłodszych. Gdzie wspólnie rozpakowali przyniesione podarki i razem się bawili, budowali wierze, układali klocki, puzzle, lepili pierogi a nawet uruchomiali superowe auto. Kochani Dziękujemy za bycie z nami i wspólne poznawanie naszego świata.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
7 GRUDZIEŃ2017r.
 
Paczki, które dodarły do nas pocztą od Was
 
Kochani dziś możecie zobaczyć radość wspaniałych dzieciaków z paczek, które dodarły do nas pocztą od Was. Jestem pod wrażeniem, każdemu i każdej z Was pragnę Podziękować:
 
Dziękujemy Pani Beacie z Panem Markiem i czwórką dzieciaków Emanuelą, Błażejem, Jasiem i Dominiką.
Dziękujemy Państwu Liszka.
Dziękujemy Państwu Brzostek.
Dziękujemy Państwu Siwczak.
Dziękujemy Panu Leszkowi.
Dziękujemy Grupie osób zbierających naklejki Świeżaków Pani Basi, Pani Kasi, Pani Madzi, Pani Małgosi, ks. Krzysiowi, s. Bożenie.
Dziękujemy Państwu Frydel z Niemiec.
Dziękujemy Pani Marcie Ciechanowiec z Warszawy.
Dziękujemy Panu Karolowi Kubica.
Dziękujemy Panu Krzysztofowi Kubicz.
Dziękujemy anonimowym darczyńcom Akcji Świętego Mikołaja.
Dziękujemy dla Dziewczynki Miriam z rodzicami Panią Małgosią i Panem Krzysztofem.
Dziękujemy Panu Robertowi Halik i wyjątkowemu Pismu Bliżej Przedszkola.
Dziękujemy Pani Dyrektor Lucynie i wspaniałym Paniom Nauczycielkom ich przedszkolaczkom i gronu rodziców,
Dziękujemy Kochani Przyjaciele z Przedszkola nr 5 w Sokółce, Serdecznie Dziękujemy każdej Grupie, która sprawiła prezenty i przepiękne kartki świąteczne; Dla Mateusza - Grupa Frezje, Dla Bartka - Grupa Bratki, Dla Sebastiana - Grupa specjalne, Różyczki i Sasanki, Dla Tobiasza - Grupa Storczyki, Dla Natana - Grupa Stokrotek, Dla Piotrka - Grupa Maczki
 
 
Dziękuję Wam ze potraficie sprawić radość i dać nadzieję ze warto prości.
Polecam Was i Wasze rodziny Dobremu Bogu.
 
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 


8 GRUDZIEŃ2017r.
 
Czas na zabawę
 
Kolorowe klocki, sprawiają wiele radości powstają piękne budowle, chłopcy razem uczą się i bawią fajnie jest popatrzeć na takie zajęcia z boku i czuć ich radość. Dziękuję Wam Kochani, to jest super czas i super chwile i niech trwają jak najdłużej.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 

10 GRUDZIEŃ 2017r.

Maskotki i słodycze od Miriam
 
Kochani kolejna miła niespodzianka mała dziewczynka o imieniu Miriam przekazała swoje śliczne maskotki w Akcji Mikołajkowej dla naszych wychowanków. Kochan Miriam, jesteś dobrym dzieckiem, o wielkim serduszku. Wiem że kiedy pakowałaś maskotki dla chłopców pewnie żegnałaś się z nimi, ale wiedziałaś ze czynisz wielki dar dla innych, za to Ci bardzo dziękujemy i życzymy Tobie i Twoim rodzicom wiele radości z Ciebie i błogosławieństwa Bożego. Dziękujemy i pozdrawiamy.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
13 GRUDZIEŃ 2017r.
 
Podziękowanie za upominki w Akcji Mikołajkowej
 
Kochani kolejna wyjątkowa niespodzianka. To Dzięki Panu Robertowi Halik wyjątkowemu Pismu Bliżej Przedszkola, dotarły do nas piękne kolorowe książki, książeczki, i piękne płyty z muzyką świąteczną i zimową. Serdecznie Dziękujemy.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 

21 GRUDZIEŃ 2017R.
 
Paczki z Przedszkola nr 5 z Sokółki

Kochani Kolejna miła niespodzianka, w ,,Akcji Święty Mikołaj”, paczki dotarły do nas aż z drugiego krańca Polski ze wspaniałego Przedszkola w Sokółce. Dzięki Pani Dyrektor Lucynie i wspaniałym Paniom Nauczycielkom ich przedszkolaczkom i gronu rodziców, nasz szóstka wspaniałych najmłodszych Mateusz, Bartek, Sebastian, Tobiasz, Natan, Piotr mogą się kolejny raz cieszyć ze wspaniałych prezentów.

Kochani Przyjaciele z Przedszkola nr 5 w Sokółce,
Serdecznie Dziękujemy każdej Grupie, która sprawiła prezenty i przepiękne kartki świąteczne;

dla Mateusza - Grupa Frezje
dla Bartka - Grupa Bratki
dla Sebastiana -Grupa specjalne, Różyczki i Sasanki
dla Tobiasza - Grupa Storczyki
dla Natana - Grupa Stokrotek
dla Piotrka - Grupa Maczki

Niech Dobry Bóg w Małym Dzieciątku Jezus, wyprasza Wam wszystkim dar błogosławieństwa, nadziei, miłości i wiary, że każdy kto daje otrzymuje. Jesteście Wielkim Darem i wzorem Dziękujemy.

ZAPRASZAM DO GALERII

    DZIĘKUJEMY   
 
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                   
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję