DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ŻYCZENIA      B. N. 2018
 
 
 
I my czekamy na Ciebie Pana.
 
A skoro przyjdziesz na głos kapłana.

Padniemy na twarz przed Tobą,

wierząc, żeś jest pod osobą Chleba i Wina.

 
 
Boże Narodzenie jest codziennie, zawsze, ilekroć odprawia się Msza Święta. Jezus Chrystus zstępuje z Nieba i staje się Chlebem, tak jak kiedyś stał się nowo narodzonym Dzieckiem. Ziemia staje się wtedy Niebem, bo gdzie Bóg jest obecny, tam jest Niebo.

Życzymy, by Święta te były prawdziwie Boże; by w sercu każdego pojawiła się miłość i radość, której źródło wytryska ze stajenki betlejemskiej.

Niech nowonarodzony Chrystus błogosławi nam każdego dnia Nowego 2019 Roku w naszych relacjach, planach i naszej codzienności.

 
Z modlitwą przy żłóbku
 
Wychowankowie, Dyrekcja i Personel
 
 
 
 
 
Boże Narodzenie 2018 r.

 
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję