DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      OFERTA DPS      BASEN Z PIŁECZKAMI
BASEN Z PIŁECZKAMI
 
 
Baseny z piłeczkami są propozycją to nasze propozycje w DPS  dla najmłodszych dzieci, które uwielbiają nurkować wśród mięciutkich, plastikowych piłeczek. Jedna z ulubionych zabaw dzieci, w chowanego lub w berka w basenie po brzegi wypełnionym piłeczkami. Świetna i bezpieczna zabawa.
 
 
Czy można zanurkować bez wstrzymania oddechu? Oczywiście do dmuchanego basenu z tysiącami kolorowych piłek.  Pływaj i skacz jak w prawdziwej wodzie. Fontanny tęczowych piłek i dużo radości dla maluchów. Nasze najmłodsze dzieci spędzają tam wiele godzin czasami trudno jest je odciągnąć. Bawią się turlają po piłkach a z dużych klocków układają różne figurki.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję