DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      BIEGI KAMILA
 
PASJA ŻYCIOWA NASZEGO WYCHOWANKA KAMILA
 
TO BIEG
 
 
ZAPRASZAM TU JEGO PROFIL
 
 
 
 
PEWNEGO DNIA PAN ROBER ZACHĘCIŁ KAMILA, BY SPRÓBOWAŁ SWOICH SIŁ W BIEGU.
 
I TAK SIĘ ROZPOCZĘŁA JEGO PRZYGODA.
 
ŻYCZYMY SUKCESÓW.
 
 
 

163 TO KAMIL
 
 
GRATULACJE DLA CAŁEJ EKIPY
 
 
 
SUPER I OBY TAK DALEJ  GRATULACJE
 
 

21 PAŹDZIERNIKA 2017r.

PACZKÓW ZDOBYTY !!! KAMIL, MICHAŁ, ROBERT

21 października odbyły się zawody w biegu na dystansie 10 km. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam Kamila wraz z kolegami. Bieg odbywał się wokół zbiorników Kozielno i Topola. Pogoda była idealna do biegania a humor jak zwykle dopisywał. Start rozpoczął się o godzinie 12.

Pierwszy z naszej trójki przybiegł Robert Zięterski zajmując wysokie 27 miejce z czasem 00:41:50, kolejny na mecie pojawił się Michał Witomski zajmując 66 miejsce z czasem 00:45:48, Kamil wykazał się wielką determinacją i siłą woli, pokazał że pomimo swojej niepełnosprawności potrafi bić rekordy. Przybiegł na metę zajmując 155 miejsce z czasem 00:53:36 tym samym pobił swój rekord życiowy w biegu na 10 km o ponad 5 minut. Ciężkie treningi, motywacja a przede wszystkim możliwość realizacji własnych marzeń, pomimo trudności związanych z ograniczeniami fizycznymi Kamil potrafi bić rekordy. GRATULACJE!!!

Już 4 listopada ruszamy na Półmaraton ( 21 km 97,5m )do Świdnicy, trzymajcie za nas kciuki, zapraszamy również na trasę biegu do kibicowania.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
 
 
 
 
 

20 MAJA 2018r.

BIEG W POLANICY

Nasz wychowanek Kamil Sz. zajął II miejsce Gratulacje.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 

26 MAJA 2018r.

BIEG W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

Nasz wychowanek Kamil Sz. dzielnie biegł do samego końca. Kolejny zdobyty medal. Gratulacje.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 

14 KWIETNIA 2019r.

Maraton Kamila

Nasz wspaniały wychowanek Kamil wziął udział w maratonie W Warszawie 14 kwietnia 2019r. Wszyscy z naszego Domu składają Ci serdeczne gratulacje i życzą dalszych sukcesów bieganiu i w życiu. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Również dziękujemy Panu Robertowi, który zapala w Kamilu ten charyzmat biegowy.

ZAPRASZAM DO GALERII

MARATON KAMILA W WARSZAWIE - KLIKNIJ

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję