DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      WAKACJE Z FUNDACJI
 
 

11 sierpień 2018r.

JEDZIEMY NA WYPOCZYNEK DO SIANOŻĘTY

Kochani chcę z Wami się podzielić radosną wiadomością, dzięki Fundacji Siepomaga, grupa 20 osobowa z naszego domu wyruszyła na odpoczynek nad morze do miejscowości Sianożęty, do Ośrodka Bursztynowe Wzgórze. Dziękujemy za dar serca dla każdego z Was którzy wspierają Fundację Siepomaga.
 

ZAPRASZAM DO GALERII

11 sierpień 2018r.

WYPOCZYNEK NAD MORZEM Dzięki Fundacji Siepomaga

Pierwszy nasz dzień spotkanie z morzem w Sianożętach w uroczym Ośrodku Bursztynowe Wzgórze. Ślemy moc Podziękowań dla Zarządu Fundacji Siepomaga. Dzięki Wam spełniają się nasze marzenia, marzenia naszych wychowanków.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

11 sierpień 2018r.

WSPÓLNE PLAŻOWANIE

Dzień plażowania i radości z cieplutkiej wody morskiej. pozdrawiamy cieplutko.

ZAPRASZAM DO GALERII

12 sierpień 2018r.

PYTON ZŁAPANY

Pyton złapany przez nas :) :) :) Jesteście bezpieczni przywieziemy do Ścinawki :) :) :)

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

12 sierpień 2018r.

 SPOTKANIE Z CYRKIEM

Kochani w Ośrodku - Bursztynowe Wzgórze w Sianożętach cały czas coś się ciekawego dzieje, Dziś spotkanie z cyrkiem. wiele radości i śmiechu. Było super i niektórzy odważyli się dotknąć węża. :) :) :)

ZAPRASZAM DO GALERII

12 sierpień 2018r.

CZAS NA WSPÓLNE SPACERY

Czas na wspólne spacery, daje nam wiele radości bycia razem. To jest wyjątkowy czas :) Nasza brygada pokonuje wiele kilometrów, a do morza mamy dosłownie parę metrów.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

13 sierpień 2018r.

CZAS W NOWYM WESTERN PARK

Wizyta w NOWYM WESTERN PARK miała charakter edukacyjno - rozrywkowy. Nasza grupa oprócz zabawy zdobyła wiedzę o plemionach Indian oraz trudach, jakie znosili pierwsi osadnicy na Dzikim Zachodzie. Gdy zwiedziliśmy Western Park oglądając tipi (namioty indiańskie), wysłuchaliśmy krótkiej historii, oglądaliśmy oryginalne stroje oraz narzędzia codziennego użytku. Obsługa w oryginalnych indiańskich i kowbojskich strojach fantastycznie wpływa na naszą wyobraźnię. świetnie się bawiliśmy i miło spędziliśmy tam czas.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

13 sierpień 2018r.

WIECZORNE OGNISKO Z MUZYKĄ NA ŻYWO

Super zabawa i smaczna z ogniska kiełbaska. To była wyjątkowa zabawa.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

13 sierpień2018r.

ANIMACJA Z KLAUNAMI KULKAMI.

Świetna zabawa i miło spędzone przedpołudnie na Bursztynowym Wzgórzu. Dzieci świetnie się bawiły i my dorośli też. :) :) :) zresztą to widać.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

16 sierpień 2018r.

PLAŻOWANIE

Z lekkim wietrzykiem, Z nadmorskim echem, ślemy pozdrowienia z uśmiechem. Szybkich jak wiatr, Sypkich jak piach. Gorących jak słońce, Pozdrowień tysiące.

Z miejscowości Sianożęty, Ośrodka Bursztynowe Wzgórze, gdzie na zachody słońca możemy patrzeć bez końca i wtedy beztrosko płynie czas. Robimy zdjęcia, wcinamy lody, mamy różne atrakcje i wycieczki, kąpiel bierzemy w morzu dla ochłody, odpoczywam bez końca. Morze szumi, słońce świeci, szkoda, ze czas tak szybko tu leci!

Dzięki Wam Kochani Przyjaciele Fundacji SiePomaga, zostaną nam radosne wspomnienia.

Przesyłamy Serdeczne Pozdrowienia! Wyjątkowa grupa ze Ścinawki Dolnej wychowankowie DPS dla Dzieci i Kadra

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
16 sierpień 2018r.
 
UDZIAŁA W KONCERCIE PIĘKNI I MŁODZI 
 
Wielki koncert w Bursztynowym Wzgórzu ,,Piękni i Młodzi" Nasza wakacyjna grupa też była na koncercie. Kochani bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy. Już niebawem fotorelacja.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
JUŻ FOTORELACJA ZA PARĘ DNI
 
17 sierpień 2018r.
 
PLAŻA
 
Sianożęty Ośrodek Bursztynowe Wzgórze. piękna pogoda, dobra zabawa. Pozdrawiamy z plaży.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
18 sierpień 2018r.
 
WIOSKA WIKINGÓW

Dzięki Ośrodkowi Bursztynowe Wzgórze grupa naszych wychowanków zwiedzała i oglądała Wioskę Wikingów

ZAPRASZAM DO GALERII

 

18 sierpień 2018r.
 
 PARK ROZRYWKI POMERANIA

Dzięki Ośrodkowi Bursztynowe Wzgórze grupa naszych wychowanków uczestniczyła w świetnej zabawie zabawie w Parku Rozrywki karuzele, dmuchane, park wodny, wioska wikingów

ZAPRASZAM DO GALERII

18 sierpień 2018r.
 
 REJS PO MORZU STATEK - SANTA MARIA

Rejs Statkiem w Kołobrzegu, niesamowite przeżycie dla uczestników wycieczki. Każdy zadowolony z nowego doświadczenia.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

18 sierpień 2018r.
 
MAŁPI GAJ 

Zabawa w małpim gaju. Park rozrywki dla małego i dużego sprawia wiele radości i dobrej zabawy. było super.

ZAPRASZAM DO GALERII

19 sierpień 2018r.
 
CZAS NA WSPÓLNĄ EUCHARYSTIĘ

Mekexem ruszamy do kościoła na Eucharystię.potrafimy zadbać o dobrą zabawę ale też pamiętamy ze wszystko co nas spotyka mam dzięki naszemu Dobremu Bogu.Dziękujemy Bogu za ludzi, którzy sprawili ze mogliśmy spędzić tak wyjątkowe wakacje.

ZAPRASZAM DO GALERII

19 sierpień 2018r.
 
KOLEJKĄ NA ZACHÓD SŁOŃCA 

Nasz ostatni zachód słońca w Sianożętach, był wyjątkowy i pełen wrażeń. Dziękujemy. 

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

20 sierpień 2018r.
 
POŻEGNANIE Z MORZEM

Nasz ostatni dzień nad morzem w Sianożętach w Ośrodku Bursztynowe Wzgórze

ZAPRASZAM DO GALERII

20 sierpnia 2018r.
 
DZIĘKUJEMY FUNDACJI SIEPOMAGA I WŁAŚCICIELOM OŚRODKA BURSZTYNOWE WZGÓRZE

Nasz ostatni dzień nad morzem w Sianożętach w Ośrodku Bursztynowe Wzgórze. serdecznie Dziękujemy za te wspaniałe 10 dni. Było tak super że już za Wami tęsknimy. Pozdrawiamy.

ZAPRASZAM DO GALERII

20 sierpień 2018r.

DZIĘKUJEMY PANI MAGDALENO ZA DAR SERCA
 
Nasz ostatni dzień nad morzem w Sianożętach w Ośrodku Bursztynowe Wzgórze. Podziękowanie dla wyjątkowej właścicielki Ośrodka Pani Magdaleny. Było to naprawdę 10 wyjątkowych dni, pełnych niespodzianek organizowanych przez Ośrodek. zadbaliśmy dobra, miłości i akceptacji przez otoczeni. Jest to miejsce gdzie każdy może czuć się swobodnie radośnie i być sobą. po prostu być sobą. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

ZAPRASZAM DO GALERII

  DZIĘKUJEMY 

Nasze super wakacje 2018
 w miejscowości Sianożęty,
w Ośrodku Bursztynowe Wzgórze
 
 

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 

PODZIĘKOWANIE DLA FUNDACJI SIEPOMAGA,

ZA WSPANIAŁE WAKACJE DLA NASZYCH WYCHOWANKÓW

Kochani Przyjaciele, dziś w swoimi imieniu i całej naszej grupy wychowanków i kadry chcemy podziękować za wyjątkowe wakacje. Spędziliśmy je w super wyjątkowym Ośrodku Bursztynowe Wzgórze w Sianożętach. Ośrodek ten i Właściciele z całą kadrą zasługują w pełni na nasza wdzięczność. Było to naprawdę 10 wyjątkowych dni, pełnych niespodzianek organizowanych przez Ośrodek. Zaznaliśmy dobra, miłości i akceptacji przez otoczenie. Jest to miejsce gdzie każdy może czuć się swobodnie radośnie i być sobą, po prostu być sobą. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Animacje czasu wolnego sprawiły ze nikt z nas się nie nudził. Spotkanie z Klaunami Kulkami, Animacje Cyrkowe, Spotkanie z iluzjonistą, ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką na żywo, muzyka porwała ns w taniec, który długo będziemy pamiętać, również nie zabrakło wyjątkowego koncertu Piękni i Młodzi.

Odwiedziliśmy kino 7D w Ustroniu Morskim, gdzie mogliśmy wszystkimi zmysłami oglądać świetne filmy, Odwiedziliśmy Park rozrywki Pomerania gdzie świetnie się bawiliśmy na karuzelach, dmuchańcach, parku wodnym i życzliwości Pani Kierownik Zuzanny mieliśmy darmowe wejście do Wioski Wikingów, na koniec od Pani Zuzanny nasi wychowankowie otrzymali upominki, była to bardzo miła niespodzianka. Również podczas pobytu w parku rozrywki towarzyszyły na dwie panie z obsługi, które obdarowały nas swoją życzliwością i dobrocią.

Kolejna miłą niespodzianką właścicielki Ośrodka Bursztynowe Wzgórze, był rejs po morzu w Kołobrzegu.

Dzięki Fundacji Siepomaga odwiedziliśmy w ustroniu Morskim Park Western Park zobaczyliśmy tak i poznaliśmy życie indiań i kowbojów, jeździliśmy na konikach, strzelaliśmy z łuków, z pistoletu, szukaliśmy złota, zwiedziliśmy budynki oraz mini zoo, na koniec obejrzeliśmy scenkę napadu na bank. dzięki właścicielce Western Parku otrzymaliśmy darmowe lody, były naprawdę smaczne.

Podczas pobytu pamiętaliśmy również o Eucharystii by wzmocnić siebie duchowo, i pamiętaliśmy też o wszystkich darczyńcach, bo bez Was nie było by tych wakacji.

Był to radosny czas pełen dobra i miłości.Dzięki Wam zostaną nam radosne wspomnienia. Przesyłamy Serdeczne Pozdrowienia! Wyjątkowa grupa ze Ścinawki Dolnej wychowankowie DPS dla Dzieci i Kadra

ZAPRASZAM DO GALERII

 

 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję