DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2014      LIPIEC 2014
1 Lipca 2014r.
 
Wakacyjne szaleństwa na kokardach i rowerach. Super ze są już wakacje, beztroski czas.
 

ZAPRASZAMY DO GALERII

1 Lipca 2014r.
 
18 Urodziny Patyka
 
 wszystkiego najlepszego, wiele błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 

 
7 Lipca 2014r
 
W godzinach porannych przedstawiciele personelu i wychowanków uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej za Kochaną S. Esterę. Później  życzenia i piękny radosny dzień.
 
Serdeczne życzenia dla Siostry Estery w dniu imienin od całego personelu DPS dla Dzieci.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 

 
Serdeczne życzenia od wszystkich wychowanków naszego domu dla Kochanej Siostry Estery
 
ZAPRASZAMY DO GALERII

 
 
9 Lipca 2014r
 
Teatrzyk z Krakowa lata 70. wspólne śpiewanie radosne rozbawianie. Razem śpiewaliśmy razem super się bawiliśmy. Kolorowe stroje, super przeboje, niezapomniane chwile.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 
 
15 Lipca 2014r
 
 Do naszego domu przybył Bartuś nowy chłopiec. Wszyscy wychowankowie serdecznie powitali nowego chłopca. Życzymy Tobie Bartusiu samych spełnionych marzeń, wiele radości i zadowolenia w nowym domu. Dobry Bóg niech Tobie błogosławi.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 
17 Lipca 2014r
 
 Wspólne grylowanie na naszej górce. Choć cieplutko, to lubimy wspólne wypady i nie zabrakło jak zwykle dobre zabawy. Kiełbaska smaczna, brudne buziaki ale zadowolone.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 
19 Lipca 2014r
 
Wspólne spotkanie z dziećmi które przebywają na wypoczynku z Ostródy. Był to czas wspólnej zabawy, integracji i spotkania przy grilu.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 
GRUPA Z OSTRÓDY SERDECZNIE WAS POZDRAWIAMY
 
 
20 Lipca 2014r
 
Coraz cieplejsze dni, dla ochłody zabawa w basenie z cieplutka woda, to jest super sprawa. Chłopcy bardzo chętnie spędzają czas na kąpieli w basenie, sprawia im to wiele radości i zadowolenia.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 
 
24 Lipca 2014r.
 
Nasz dom, wspólnotę dziś opuściła s. Edyta, Kochan Siostro życzymy Tobie wiele Błogosławieństwa i miłości na nowej placówce, gdzie niech Dobry Bóg Tobie błogosławi. Kochan Siostro byłaś dla nas promykiem słońca, który rozświecał to, co było niemożliwe, nierealne, ale twoja wiara i zawierzenie zmieniały każde pragnienia w rzeczywistość. Wychowankowie dziękują za wspólna modlitwę, pielgrzymki otwarte serce i chęć ich wysłuchiwania. Personel dziękuję za serce i obecność dzięki której czuli się bezpiecznie w ramionach Swojego Ojca. My Siostry dziękujemy Tobie, że byłaś z nami wtedy, kiedy najbardziej Ciebie potrzebowałyśmy. Niech Dobry Bóg Tobie błogosławi.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII
 
 
 

26 Lipca 2014r.
 
Nasz dom, wspólnotę dziś opuściła s. Scholastyka, Kochan Siostro życzymy Tobie wiele Błogosławieństwa i miłości na nowej placówce, gdzie niech Dobry Bóg Tobie błogosławi. Kochan Siostro dziękujemy Tobie za dobre serce oraz za każdą pomoc jako pielęgniarską. Dzieciaki miały w Tobie prawdziwego anioła. Dziękujemy.
 
 
 
 
26 Lipca 2014r.
 
Piknij Jakubowy, jak co roku nie zabrakło nas na pikniku. Wiele radości wspólne zabawy z społecznością naszej wsi. Mile czas spędzony.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII

 
 
 
29 Lipca 2014r.
 
Teatr z Krakowa. Czas na bajki dla dużego i małego, każdy z nas miał możliwość bycia aktorem chociaż przez chwile. Mile spędzony czas z aktorami z Krakowa był fantastyczną zabawą. Dziękujemy i pozdrawiamy.
 
ZAPRASZAMY DO GALERII

 
 
29 Lipca 2014r.
 
Wyjazd  do kina  3D w Kłodzku na film
 
,,SAMOLOTY  2,,
 
 
 
Krótki opis filmu:  Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater… Film godny polecenia i małym i dużym kinomaniakom.
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję