DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      LIPIEC 2018
1 LIPCA 2018R. 
 
Olek i jego własnoręcznie zbudowany wszechświat. 
 
Olek lubi i interesuje się wszechświatem, kosmosem dlatego bardzo chętnie angażował się przez wiele dni by stworzyć piękny wszechświatem poznać planety które otaczają słońce. Gratulacje wytrwałości i końcowego efektu. 
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 

 
3 LIPCA 2018R.
 
Wycieczka do lasu
 
grupa wychowanków pod opieką Pani Basi wybrała się na wakacyjny spacer do lasu. Piękna przyroda i wiele radości sprawiło że wychowankowie tworzyli piękne bukiety z kwiatów zbierali smaczne maliny. Radosne wędrowanie przez górki i lasy rozświetlało lipcowe słoneczko. 
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
5 LIPCA 2018r.
 
PRZYGOTOWANIA DO IMIENIN S. ESTERY
 
Terapia zajęciowa działa oj działa i szykuje się na imieniny s. Estery. Jak każdy tydzień ten też był bardzo pracowity. Chłopcy przygotowali fajną niespodziankę dla naszej Siostry Dyrektor; Jajo niespodzianka, kwiaty małe i duże kolorowe. Każdy chętnie kleił, wycinał, rysował i cieszył się ze ma wkład w tę wyjątkową niespodziankę. Dziękujemy za wkład pięknej pracy działu terapii zajęciowej na czele z terapeutami. 
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 
7 LIPCA 2018r.
 
IMIENINY S. ESTERY NASZEJ DYREKTOR DOMU
 
Już od rana nasi wychowankowie świąteczne ubrani czekali z przygotowanymi niespodziankami i kwiatami, ze śpiewem i z życzeniami. Dziękujemy za dar serca, dobra i miłości, za to że każdy wychowanek i każda osoba z personelu jest dla Ciebie ważnym człowiekiem. dziękujemy ze każdego dnia otaczasz nas droga siostro nadzieją i miłością i dajesz wiarę ze warto zaczynać od nowa.
Życzymy Ci siostro Estero, samych dobrych dni, pięknych jak słońce i takich deszczowych by rosło wszystko o czym pomyślisz i o czym pomarzysz. Nadziei która doda skrzydeł do działania, wiary, która umocni to co rozpoczęłaś i miłości by wszystko było na chwałę Pana.
 
ZAPRASZAM DO GALERII 
 
 
 

 
9 LIPCA 2019r.
 
Dzisiaj odbyła się Msza Święta sprawowana przez ks.Krzysztofa z okazji imienin s.Dyrektor, później oficjalne życzenia od personelu Domu i uroczysty obiad :):)
Wszyscy spędziliśmy czas w bardzo przyjemnej i rodzinnej atmosferze ;):):)
 
ZAPRASZAM DO GALERII 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję