DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      LUTY 2018
 
3 LUTY 2018r.

Warsztat Faworkowe szaleństwo

Dzisiejszy warsztat to ,,Faworkowe szaleństwo”, wspólnie wykonaliśmy ciasto na faworki pod opieką Pani Kasi, a później z siostra Klarą wałkowaliśmy cięliśmy i tworzyliśmy faworki, i dziś gościliśmy dwóch pomocników Aleksandra i Krzysia.  Później Pani Kasia szybciutko piekła.  Posypane cukrem pudrem, Kochani naprawdę były smaczne szybciutko się rozeszły i co najważniejsze, każdy spróbował. Uważamy ze warsztat był udany.

 ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
SMACZNIE I ZDROWO, CO WIDAĆ - DZIĘKUJEMY
 
 
 

6 LUTY 2018r.

BAL KARNAWAŁOWY

Dzisiejszego dnia super udany Bal Karnawałowy przygotowany przez kadrę naszej Szkoły. Bal przygotowany przez Panią Agnieszkę i Panią Dorotkę, również gościliśmy wyjątkowego Pan prowadzącego, który rozweselała nas i miał wiele różnych pomysłów, czarowanie głosu, puszczanie baniek, i nawet odwiedziny Kubusia Puchatka. To wszystko po to byśmy radośnie się bawili. Podczas balu również była prezentacja naszych wyjątkowych strojów, a naprawdę były przeróżne piękne i kolorowe. Dokonano wyboru Króla Balu - Klaudiusza i królowej Balu Heleny. Wyróżniono kilka strojów, i pogratulowano pomysłów za każdy strój. Dziękujemy Organizatorom za radość, bycie i super wyjątkową zabawę.

 ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
STROJE WYJĄTKOWE, RADOŚĆ I ZABAWA - DZIĘKUJEMY 
 
 
 
8 LUTY 2018r.
 
KONCERT W NASZYM DOMU 
 
Kochani dziś w naszym domu wyjątkowy Koncert dwóch utalentowanych chłopców Kuby i Bartka, pod opieką Pana Zygmunta Szkretka, ZESPÓŁ KUBAR, Koncert na żywo. Serdecznie dziękujemy za dar bycia dla nas radością.
 
Nasza siostra na Facebooku napisała Estera Barbara Markowska
Dziękujemy bardzo za piękny koncert. Dobrze ze są ludzie z pasją i chcą dzielić się tym co posiadają. To dzięki Panu Chłopcy już tyle dali koncertów i dalej rozwijają talent muzyczny.jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy sukcesów.
 
 
 

8 LUTY 2018r.

Super zabawa pączków

Super zabawa pączków w naszym domu. Dziękujemy

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

13 LUTY 2018r.

Filharmonia Sudecka - temat Trąbka

Artyści Pani Ania i Pan Paweł, zaprezentowali piękne utwory na trąbce i organach.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

13 LUTY 2018r.

Bal Walentynkowy

Dziś w naszym Domu odbyła się zabawa Walentynkowa:) Bawiliśmy się wspaniale, dookoła otaczały nas serduszka a my żegnaliśmy wspólnie karnawał. Razem robiliśmy Walentynkowe kartki dla Naszych opiekunów, zajadaliśmy przepyszne faworki przygotowane przez Nasze wspaniałe Kucharki, jak również dopingowaliśmy uczestników konkursów :) Zabawę Ostatkową uważamy za udaną :)

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
WALENTYNKOWO
 
 
 

22 LUTY 2018r.

Teatrzyk kukiełkowy ,,Królowa Śniegu”

Dziś mogliśmy gościć i zobaczyć teatrzyk kukiełkowy pt. „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena. Wychowankowie z zapartym tchem śledzili losy Kaya i Gerdy. Dzięki ukazanej postawie bohaterów, poznaliśmy świat wartości, a co ważne uczyliśmy się odróżniać dobro od zła.

Przepiękne przedstawienie z morałem ze dzięki Miłości jesteśmy w stanie pokonać wszystko co nas rani, boli. Dzięki Miłości i dobroci wszystkie lody mogą między nami się roztopić i na nowo w naszym życiu zagości dobro, piękno i nadzieja.

Przygody bohaterów zrobiły na wychowankach ogromne wrażenie. Z pewnością niezwykłe przedstawienie na długo pozostanie w pamięć wszystkich oglądających. Dziękujemy.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

28 LUTY 2018r.

TEATRZYK z przedstawieniem pt. ,,Kubuś Puchatek"

Dziś zagościł u nas teatrzyk z Krakowa z przedstawieniem ,,Kubuś Puchatek’’. Ulubiona bajka wielu naszych wychowanków.
Nasi wychowankowie brali aktywny udział w przedstawieniu, co powodowało wiele radości i uśmiechu. Na koniec aktorów nagrodzono gromkimi brawami oraz zaproszono do odwiedzania nas ze swoim repertuarem. Dziękujemy za świetny spektakl.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję