DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
DYREKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
NASZ DOM
POD WEZWANIEM
ANIOŁA STRÓŻA
 
 
AKTUALIZACJA STRONY
 
8 MARZEC 2018 r.
 
ministat liczniki.org
 
 
 
   DPS DLA DZIECI      AKTUALNOŚCI 2018      MARZEC 2018
 2 MARZEC 2018r.

Zakrętki dla Emilki  

Dziś przekazaliśmy pierwsze zebrane zakrętki dla Emilki. Nasza grupa to Wychowankowie DPS DLA DZIECI i Uczniowie ZESPOŁU SZKÓL SPECJALNYCH. Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

3 MARZEC 2018r.

Odwiedziny Basi

Dziś odwiedziła nas Basia i zorganizowała zajęcia dla wychowanków z drugiej grupy. Wspólnie z Basią chłopcy układali puzzle, rysowali i wyklejali i tworzyli prace z plasteliny. Spontaniczne niespodzianki, są bardzo miłe, co widać po radości chłopców i wykonanych pracach.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 

8 MARZEC 2018r.

DZIEŃ KOBIET

Dziś w naszym Domu nie zabrakło życzeń, kwiatów, upominków, dla każdej Kobiety, Pani, Siostry, chłopcy ten dzień uczynili wyjątkowym, kolorowym i pełnym radości i uśmiechu.

Już rano rozpoczął się dzień uroczystą Eucharystią, gdzie ojciec Emanuel modlił się za każdą kobietę która posługuje w naszym domu, później życzenia od wychowanków, uczniów, wesoło i tak miło każda z nas była szczęśliwa. Później uroczysty obiad, życzenia od delegacji z każdej grupy wychowanków z przepięknymi kwiatami przygotowanymi na terapii zajęciowej z Panią Basią i Panią Wioletta, przedstawienie przygotowane przez Panią Wiktorię i Panią Kasię z Panem Michałem. Niech każdy dzień, niesie z sobą takie piękne miłe chwile, pełne radości i dobra. Dziękujemy za wszystko.

ZAPRASZAM DO GALERII