DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      AKTUALNOŚCI      MARZEC 2019
 
 
 
7 MARZEC 2019r.

DZIEŃ KOBIET

W dniu dzisiejszym na słodko i na wesoła obchodziliśmy Dzień Kobie nasi chłopcy wraz z Panią Wiktorią zatańczyli i zaśpiewali dla naszych kochanych Pań. Pani Basia przygotowała z chłopcami piękne wiosenne tulipany a chłopcy z panią Anią piękne różyczkowe bukiety. Oj nasi chłopcy pamiętali o wszystkich kobietkach w domu i w szkole. Dziękujemy.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

14 MARZEC 2019r.

PODZIĘKOWANIE DLA PREZESA I ZARZĄDU ZETKAMA .

 
 
 
 

21 MARZEC 2019r.

POWITANIE WIOSNY 2019

Powitaliśmy naszą wionę pięknie i radośnie. Konkursy, zabawy i zagadki związane z tematyką wiosenną do tego wspólne śpiewanie piosenek wiosennych. Później wykonanie pięknych kwiatów i Marzanny, bo bez nie nie było by powitania pięknej wiosny. Chłopcy dzielnie pracowali i wykonywali wszystkie zadania. Widać że wszystko poszło dobrze, bo zawitała piękna wiosna. Dziękujemy organizatorom.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję