DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2017      SIERPIEŃ 2017

1 SIERPNIA 2017r.

Terapia zajęciowa prowadzona przez s. Natanaelę

Zebrane fotki z terapii zajęciowej prowadzonej przez s. Natanaelę. Wspólna radość wychowanków ze wspólnego tworzenia i działania razem. Kochan Siostro dziękujemy za ten wyjątkowy czas.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

4 SIERPNIA 2017r.

Basen

Jak wakacje to zabawa w basenie. W takie ciepłe dni jakie są w sierpniu nie może zabraknąć szaleństwa w basenie. I najmłodsi i ci starsi świetnie się bawią w basenie. :) :) :)

ZAPRASZAM DO GALERII

 

7 SIERPNIA 2017r.

Zdrowo, bo sportowo

Czas na sportowe zmagania. Bigi, skoki, ćwiczenia. By w wakacje, w zdrowym ciele był zdrowy duch. Dlatego ćwiczymy i przy okazji dobrze się bawimy.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

12 SIERPNIA 2017r.

Jesteśmy zawsze razem

Każdego dnia na nowo odkrywamy sens naszego życia i bycia tu w naszym wyjątkowym domu pełnym dobra i miłości. Zobacz, razem cieszymy się każdą chwilą, każdym gestem dobra dawanym nam. Życie, jest dla nas najpiękniejszym darem, jaki dał nam Bóg.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

24 SIERPNIA 2017r.

Bajka -Wilk i Zając w mieście”

Zobaczyliśmy przedstawienie pt. „Wilk i Zając w mieście.” Była to humorystyczna, dynamiczna
i interaktywna bajka. Głównym mottem spektaklu była dewiza: ruch to zdrowie. Bohaterowie propagowali zdrowy styl życia, sport, zdrowe odżywianie się oraz przedstawili kilka głównych zasad bezpiecznego zachowania na ulicy i w dużym mieście. Wszystko to działo się w bardzo wesołej atmosferze

ZAPRASZAM DO GALERII

 

31 SIERPNIA 2017r.
 
CZAS ZAKOŃCZYĆ WAKACJE
 

Dzisiejszego dnia zakończyliśmy czas odpoczynku wakacyjnego. Wspólna zabawa wakacyjna i praca w grypach, ,,Wspomnienia znad morza”, z wieloma konkursami sportowymi, zabawami integracyjnymi, pięknymi bańkami mydlanymi i meczem sportowym na kolorowej chuście, umiliła nam dzisiejsze przedpołudnie. Niespodzianką była smaczna kiełbaska i kaszanka z naszego grilla, przygotowana przez Pana Michała z wychowankiem Kamilem.

Serdecznie dziękujemy organizatorom wakacyjnej zabawy siostrze Klarze i pani Wiolecie, oraz za zaangażowanie poszczególnych opiekunów grup i nie tylko :)

ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
 PRACA W GRUPIE - WSPOMNIENIA Z WAKACJI
 
 
 
NAJLEPSI PRZY GRILLU
 
 
NASZE PRACE GOTOWE OŚMIORNICA,RYBKA I DELFIN
 
 
ZAWODY SPORTOWE WSPÓLNA ZABAWA
 
 
CZAS NA PYSZNĄ KIEŁBASKĘ
 
 
 
BAŃKI MYDLANE I WIELE RADOŚCI
 
 
 
CZAS NA TAŃCE
 
 
 
BAŃKI, BAŃKI, BAŃKI....
 
 
 
PREZENTUJEMY NASZE PRACE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję