DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      ROK 2018      WRZESIEŃ 2018

3 Września 2018r.

NOWY ROK SZKOLNY 2018/2019

Po wakacyjnym odpoczynku spotykamy się znów z nowym zapałem. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego poprzedził udział uczniów wraz z nauczycielami, opiekunami i rodzicami we Mszy Św. w kościele parafialnym. Następnie cała społeczność szkolna zebrała się na sali. Tam s. Dyrektor powitała wszystkich. Cieszymy się, że obecni byli także rodzice uczniów. Życzymy wszystkim wielu osiągnięć w nowym roku szkolnym.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 

6 Września 2018r.

Z WIZYTĄ W CYRKU

Grupa wychowanków wraz z opiekunami w cyrku objazdowym w Ścinawce Średniej. Super milo spędzony czas. Dziękujemy.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11 Września 2018r.

ZABAWA Z FIRMĄ VESTOT

Dzień zabawy i radości dzięki Firmie Vestor i wszystkim darczyńcom. Były zabawy integracyjne, kolorowe duże ślizgawki, bańki mydlane, podarunki, wata cukrowa, popcorn i wie wspólnej radości. Dziękujemy.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
 
 

13 Września 2018r.

TEATRZYK pt. ,,O rycerzu, co księżniczkę ratował”

Dziś odwiedzili aktorzy Teatru Duet z Krakowa. Artyści przedstawili spektakl zatytułowany "O rycerzu, co księżniczkę ratował". Była to opowieść o chłopcu, który zmienił się w rycerza i wspólnie z wychowankami uratował księżniczkę, budząc ją ze snu. Zabawne przygody bohaterów miały na celu przekazanie wychowankom wartości edukacyjnych i wychowawczych. Chłopcy byli zapraszani do czynnego udziału w przedstawieniu, były wspólne zabawy, śpiewanie piosenek oraz zadania do wykonania. Wychowankowie przekonali się, że rycerzem, czyli kimś kto pomaga, można być na co dzień, a nie tylko w bajkach.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 

17,18,19 Września 2018r.

SZKOLNY BIWAK

Wrzucam trochę zdjęć ze szkolnego biwaku, resztę za parę dni będzie można zobaczyć na stronie szkolnej. Kochani to naprawdę były wyjątkowe trzy dni, wyjątkowe i nie zabrakło rożnego rodzaju atrakcji, a do tego pogoda, jak na zamówienie, piękna, słoneczna i wymarzona na biwakowanie, spacerowanie i poznawanie przepięknego radkowskiego zalewu z ciekawymi szlakami górskimi. Dziękujemy organizatorom s. Emilii i p. Edycie i wszystkim zanglizowanym w wyjazd opiekunom, rodzicom, oraz wychowankom i uczniom za dzielne zdobywanie szczytów górskich, wspólną zabawę i zdobywanie nowych umiejętności pod każdym względem.

ZAPRASZAM DO GALERII

 
 
 
 
 
 22 Września 2018r.

Przygotowania do zimy idą pełną parą. To już nie pierwsze tak obfite zbiory ziemniaków z naszego pola. Chłopcy bardzo chętnie pomagali w zbiorach, każdy chciał zebrać jak najszybciej i jak naj więcej ziemniaków. Każdemu się to udało w nagrodę słodki poczęstunek lody dla ochłody dla każdego

ZAPRASZAM DO GALERII

 

24 Września 2018r.

Metamorfoza starych talerzy. I jak wam się podobają

ZAPRASZAM DO GALERII

 

25 Września 2018r.

Ciąg dalszy naszych zbiorów,chłopcy bardzo chętnie pomagali dziś w zbiorach naszych samo wyhodowanych warzyw dorodnej marchewki i czerwonych buraczków.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

27 Września 2018r.

Teatrzyk - Przygody z Piratem

Teatrzyk - Przygody z Piratem

ZAPRASZAM DO GALERII

 

28 Września 2018r.

Filharmonia Sudecka - Wirtuozi na wesoło

Filharmonia Sudecka - Wirtuozi na wesoło Pan Andrzej – skrzypek, Pan Piotr – Pianista. Dziękujemy za piękny występ. I wyjątkowa prowadząca audycje Pani Bożenka.

ZAPRASZAM DO GALERII

 

28 Września 2018r.

Mały sparing

ZAPRASZAM DO GALERII

 


 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję