DPS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
                              NIEPEŁNOSPRAWNEJ INTELEKTUALNIE
 
                  ŚCINAWKA DOLNA 21B    57-410 ŚCINAWKA ŚREDNIA
 
KIEDY SIĘ ŚMIEJE DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.'' /J.K./
 
 
 
 
DYTEKTOR
DPS DLA DZIECI
 
 S. ESTERA
BARBARA MARKOWSKA
 
 
 
ministat liczniki.org
 
AKTUALIZACJA STRONY

22 CZERWIEC 2019 r.

   DPS DLA DZIECI      OFERTA DPS      ZAJ. KULINARNE
ZAJĘCIA KULINARNE
 
 
 
Zajęcia kulinarne są znakomitą okazją umożliwiającą wychowankom niepełnosprawnym poznawanie otaczającego świata. Dzieje się to poprzez osobiste doświadczenie, przeżywanie i zaangażowanie wielu zmysłów.
Wdrażają w czynności samoobsługowe, uczą przygotowywania prostych posiłków, obsługi sprzętu AGD, nakrywania stołu, kształtują nawyki kulturalnego zachowania się przy stole oraz są przyjemną formą uwrażliwiania zmysłów.
 
Zajęcia sprawiają wiele radości, cieszą nie tylko oczy, ale i podniebienia...
 
ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE PRZEZ  TERAPEUTÓW DPS
ORAZ NAUCZYCIELI PODCZAS ZAJĘĆ SZKOLNYCH 
 
 
Wychowankowie tyle zrobili ciasta ze wystarczyło dla Opiekunów i sami tez smakowali. Każdy mógł posmakować wypieku naszych wychowanków. Chłopaki naprawdę maja talent kulinarny. Od tego najmłodszego do najstarszego. Każdy miał jakieś zajęcie w tworzeniu wspólnego ciasta na gofry.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
Chłopcy mieli możliwość nalewania ciasta na gofrownicę. Zaglądania, czy już upiekły się gofry, posypywanie cukrem pudrem i dekorowanie marmoladą. Każdy z nich miał chwilę dla siebie, by móc się sprawdzić w roli kucharza. Super chłopaki ;) ;) ;)
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
Oj, oj i na koniec kucharzenia wspólne przygotowanie stołu i degustacja wypieków goferkowych. Udana uczta i miłe wspomnienia. Czekamy na kolejne kuchenne szaleństwa.
 
ZAPRASZAM DO GALERII
 
 
 
SMACZNIE ZDROWO KOLOROWO.
 
JESIENNE KUCHCIKOWANIE POZDRAWIAM  
 
 
 WIOSENNE KANAPECZKI
 
 
 
 
 
 
 
 
INFORMACJA Stronę można przeglądać dla własnej rozrywki i informacji. Wszystkie zamieszczone materiały są chronione prawami autorskimi. Żaden z zamieszczonych materiałów, fotografii, grafik, projektów, tekstów, broszur, szaty graficznej. Żadna z tych część nie może być: kopiowana, modyfikowana, dystrybuowana, publikowana, ładowana, wyświetlana, utrwalana ani wykorzystywana w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych, rejestrujących, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia administratora strony, za zgodą osoby odpowiedzialnej za DPS dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Dziękuję